Проєктивний тест «Круги та лінії»

 

Інструкція: Перед вами кола та лінії. Ваше завдання – зафарбуйте суцільним кольором 🔵 те з кіл, яке вам найбільше подобається. І ще одне коло заштрихуйте 🔘 або виділіть будь-яким зручним для вас способом.

 

Інтерпретація:

Лінії на малюнку мають свою нумерацію:

Діагональна – перша лінія (1).

Горизонтальна, що примикає до діагональної – друга (2).

Вертикальна коротка лінія – третя (3).

Окрема горизонтальна лінія – четверта (4).

 

Повністю зафарбоване коло – це ви самі, те, що ви собою представляєте у діловому та кар’єрному відношенні. А заштриховане коло – ваші мрії щодо кар’єри, ваші плани, кар’єрні надії. Особливе значення має розташування кола.

 

Перша лінія – це кар’єрне зростання, ієрархія, просування по службі, прагнення лідерства.

Друга лінія – робота у колективі, працьовитість, старанність.

Третя лінія – пасивність, лінь чи втома, страх самостійності, невміння діяти рішуче.

Четверта лінія – схильність до індивідуальної роботи, незалежність, творча жилка, відстороненість.

 

Якщо ваше зафарбоване коло знаходиться на першій лінії (1), то це говорить про те, що ви активно будуєте плани кар’єри, ви честолюбні та амбітні. Чим вище ваше коло, тим грандіозніші ваші плани та кар’єрні бажання.

Коло, розташоване найвище, – найвища сходинка на кар’єрних сходах, і якщо ви зафарбували саме це коло, то можна сказати, що ви хотіли б досягти високого становища на службі. Роллю простого клерка ви не задовольняєтеся. Кар’єра для вас означає дуже багато. Якщо ж ваше коло знаходиться в нижній точці першої лінії, то це говорить або про достатню скромність ваших запитів, або про те, що ви поки не встигли озирнутися і віддаєте перевагу деякому часу перечекати, перш ніж будувати якісь певні плани в кар’єрі.

 

Зафарбоване коло на другій лінії (2) говорить про те, що ви із задоволенням працюєте у колективі і нічого іншого не бажаєте. Причому коло, розташоване на кінці другої лінії, свідчить про те, що в принципі ви могли б взяти на себе керівну роль при бажанні.

 

Зафарбоване коло на третій лінії (3) говорить про те, що ви або дуже втомилися і зараз потребуєте відпочинку, або ж про те, що ви не любите працювати і робите все, що від вас залежить, щоб увільнити від роботи.

 

Зафарбоване коло на четвертій лінії (4) – ви яскраво виражений індивідуаліст, не любите та не вмієте працювати в колективі, а підтримка командного духу – явно не ваша сильна сторона. Ви звикли відповідати лише за себе.

 

Заштриховане коло покаже вам, про що ви мрієте. Можливо, ви не бажаєте більше бути кар’єристом і хотіли б стати одинаком, забути про все та зняти з себе відповідальність.